Aktualności

KONKURS NA LOGO GMINY SZTUTOWO

Wójt Gminy Sztutowo ogłasza konkurs na opracowanie logotypu Gminy Sztutowo. Celem konkursu jest stworzenie znaku identyfikacji wizualnej, którym samorząd będzie się posługiwał w materiałach promocyjnych i informacyjnych. Dla autora najlepszej pracy przewidziana jest nagroda rzeczowa w formie bonu podarunkowego do sklepu z branży elektronicznej w wysokości 900 zł.

Logotyp powinien budzić skojarzenia z Gminą Sztutowo, podkreślać wybrany przez autora aspekt lokalnej rzeczywistości i być zaprojektowany według standardów obowiązujących przy tworzeniu identyfikacji wizualnej.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział amatorzy i profesjonaliści, osoby pełnoletnie i niepełnoletnie.

Prace można przesyłać na adres Urzędu Gminy w Sztutowie, ul. Gdańska 55, 82-110 Sztutowo, w terminie do 26 czerwca 2018 r. (obowiązuje data wpływu do urzędu). Szczegółowe warunki uczestnictwa i wymogi względem zgłaszanych prac są opisane w regulaminie konkursu, do którego link znajduje się poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Organ

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 13.06.2018
Dokument wytworzony przez: Stanowisko ds. komunikacji społecznej oraz ochrony środowiska
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Karolina Owsińska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 13 czerwca 2018 12:34
Dokument wprowadzony do BIP przez: Agnieszka Piórko
Ilość wyświetleń: 490
13 czerwca 2018 12:52 (Agnieszka Piórko) - Dodanie załącznika [zalaczniknr3wyrazeniezgodynanieodplatneprzeniesienie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 czerwca 2018 12:52 (Agnieszka Piórko) - Dodanie załącznika [zalaczniknr2kartazgloszeniowaosobyniepelnoletniej.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 czerwca 2018 12:52 (Agnieszka Piórko) - Dodanie załącznika [zalaczniknr1kartazgloszeniowaosobydoroslej.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)