Zamówienia poniżej 30.000 euro

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Zapytanie ofertowe: : Oznakowanie pionowe i poziome tras rowerowych na terenie Gminy Sztutowo oraz budowa miejsca postojowego dla rowerzystów

Sztutowo, dnia 2019-09-24 UZ.042.04.2017 ZAPYTANIE OFERTOWE Gmina Sztutowo zwraca się z prośbą o przedstawienie Państwa oferty cenowej z uwzględnieniem poniższych wymagań: 1.

Zaproszenie do składania ofert: Dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej i elementów sportowo- rekreacyjnych

Sztutowo, dnia 2019-09-05 UZ.042.3.2019 ZAPYTANIE OFERTOWE Gmina Sztutowo zwraca się z prośbą o przedstawienie Państwa oferty cenowej z uwzględnieniem poniższych wymagań:

Zaproszenie do składania ofert dotyczących wykonania okresowej kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych w 2019 r. stanowiących własność Gminy Sztutowo i zlokalizowanych na terenie Gminy Sztutowo

Wójt Gminy Sztutowo zaprasza do składania ofert dotyczących wykonania okresowej kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych w 2019 r. stanowiących własność Gminy Sztutowo i zlokalizowanych na terenie Gminy Sztutowo. Zapytanie oraz formularz ofertowy w załączeniu.

Zaproszenie do składania ofert dotyczących organizacji cyklu imprez sportowo – rekreacyjnych na plażach w Gminie Sztutowo w sezonie letnim 2019

Wójt Gminy Sztutowo zaprasza do składania ofert dotyczących organizacji cyklu imprez sportowo – rekreacyjnych na plażach w Gminie Sztutowo w sezonie letnim 2019. Ogłoszenie oraz formularz ofertowy w załączeniu.

Zapytanie ofertowe: serwer

Gmina Sztutowo zwraca się z prośbą o przedstawienie Państwa oferty cenowej z uwzględnieniem poniższych wymagań: Przedmiot zamówienia : Przedmiotem zamówienia jest serwer DELL Power Edge R 440 lub równoważny. Osoba uprawniona do kontaktu: Pani Katarzyna Maćkowska, tel 55/

Zapytanie ofertowe: System do głosowania oraz transmisji obrad Rady Gminy

Gmina Sztutowo zwraca się z prośbą o przedstawienie Państwa oferty cenowej z uwzględnieniem poniższych wymagań: Przedmiot zamówienia : Przedmiotem zamówienia jest system do głosowania oraz transmisji obrad Rady Gminy zgodnie z ustawą z dnia 11-01-2018 r. Osoba