Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty rok 2019

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, przedmiot zamówienia: Przebudowa drogi gminnej - ulicy Barkasowej w Kątach Rybackich

Sztutowo 2019-10-07 UZ.271.06.2019 ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego - przedmiot zamówienia: Przebudow

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, przedmiot zamówienia: Dostawa średniego samochodu pożarniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Sztutowie

Sztutowo 2019-08-20 UZ.271.05.2019 ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego - przedmiot zamówienia: Dostawa ś

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, przedmiot zamówienia: Budowa drogi gminnej nr 180017G - ul. Portowej w Kątach Rybackich oraz wymianę nawierzchni drogowej (przebudowa) drogi gminnej nr 180017G ul. Portowej w Kątach Rybackich

Sztutowo 2019-08-20 UZ.271.04.2019 ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego - przedmiot zamówienia:

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, przedmiot zamówienia: Zagospodarowanie parku przy ul. Parkowej w Sztutowie w ramach realizacji projektu pn. "Rewitalizacja parku przy ul. Parkowej w Sztutowie”

Sztutowo 2019-05-10 UZ.271.03.2019 ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego - przedmiot zamówienia:

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, przedmiot zamówienia: Budowa trzech odcinków trasy rowerowej w Sztutowie i Kątach Rybackich w ramach realizacji projektu pn. „Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9 - partnerstwo Gminy Miasta Krynica Morska".

Sztutowo 2019-04-04 UZ.271.02.2019 ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego - przedmiot zamówienia: